×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۷ شهریور - ۱۴۰۰  
true
false

عبدالله گنجی نمایه

بررسی کاشناسان نشان می دهد از ۴۱۵ شهرستان کشور فقط ۶ شهرستان نسبت به سال قبل رشد جمعیت نداشته اند و ۴۰۹ شهرستان حضور بیشتری از مردم را نسبت به سال گذشته شاهد بوده اند.

 عبدالله گنجی مدیرمسئول روزنامه جوان در کانال تلگرام خود نوشت:

بعد از اغتشاشات اخیر برخی افراد شناخته شده با ژست دلسوزی که ایا الناس انقلاب در خطر است کاری بکنیدبه میدان آمدند. آغاجری، علوی تبار و… سخن از نابودی کردند.البته همه گفتند کاری بکنید اما برخی مشکل را معیشت و اشتغال اما برخی بدون اشاره به موضوع مشخصی ،اقدام غیر اقتصادی را خواستار شدند.برخی مانند روحانی بدون اینکه ایده ای ارائه دهند از شنیدن صدای مردم گفتند و تا رفراندوم پیش رفتند و غرب هم خوشش آمد.اما مردمی که مشگل و گلایه دارند همان کردند که رهبری با کلید واژه”تماشایی” از آن یاد کردند و وعده دادند.

بیشتر بخوانید:

داستان قطار انقلاب

بررسی کاشناسان نشان می دهد از ۴۱۵ شهرستان کشور فقط ۶ شهرستان نسبت به سال قبل رشد جمعیت نداشته اند و ۴۰۹ شهرستان حضور بیشتری از مردم را نسبت به سال گذشته شاهد بوده اند. البته در ۵۰۰ شهر(نه شهرستان) دیگر و هزاران روستا نیز راهپیمایی انجام شده است.

آمار برخی استانها و شهر ها اینگونه است:
تهران ۱۵ درصد رشد
اراک ۱۰۰درصد رشد
آبادان ۲۰ درصد
آذربایجان غربی ۳۰درصد
آذربایجان شرقی ۲۰درصد
کردستان۳۰درصد
مشهد ۴۰درصد
قم ۳۰درصد
اردبیل۴۰درصد
همدان۲۵ درصد
کرمان ۱۵درصد
کهگلویه و بویراحمد۳۵درصد
کاشان ۵۰درصد
شهرهای شیراز و اهواز همانند سال گذشته بوده اند اما در هیچ شهری افت جمعیت نبوده است. اگر اینها مردم حساب می شوند-نه عوامل حکومت -لطفا همه خود را با آنان تنظیم و به مشکلاتشان هم توجه کنند.

تاثیر اغتشاشات اخیر بر راهپیمایی ۲۲ بهمن چگونه بود؟

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true