×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲ مهر - ۱۴۰۰  
true
false

پس از ۳ سال نبرد سنگین و پایان کار گروه تروریسی داعش در عراق، حالا صداهایی از کوه های کرکوک و اربیل شنیده می شود که باز هم برای ملت عراق رجزخوانی کرده و به نام «پرچم سفیدها» در عراق معروف شده و خود را سفیانی معرفی کرده اند؛ به عربی «رایات البیضا» خوانده می‌شوند و حالا پس از شکست گروه تروریستی داعش برای نیروهای جبهه مقاومت عراق خط و نشان می‌کشند. (بر روی پرچم این جماعت عبارت “السفیانیون” به چشم میخورد.)

پرچم سفید ها بلافاصله پس از شکست داعش، در کوه های «داقوق» در حد فاصل کرکوک و اربیل اعلام موجودیت کرده و براساس اعلام منابع میدانی، این گروه تروریستی جدید حداقل هزار و ۳۰۰ نفر نیرو دارد که بیشتر از عناصر تروریستی شکست خورده و فراری از عراق و سوریه تشکیل شده است.

در این گروه تروریستی نه تنها عناصر سابق داعش و جبهه النصره حضور دارند بلکه افرادی از گروه‌های تروریستی و تجزیه‌طلب کُرد از جمله «پژاک، حزب کارگران و…» که تحت حمایت جریان بارزانی هستند، هم دیده می شوند.

فرماندهی عناصر گروه های تروریستی شکست خورده و فراری فوق که حالا تحت عنوان «پرچم سفیدها» در عراق گردهم آمده اند را شخصی به نام «المنصوری» یدک می‌کشد که پیشتر خود یک فرمانده میدانی بوده است.

گروه تروریستی تحت فرمان «المنصوری» به تجهیزات سبک و سنگین نظامی مجهز است و از تمام عناصر تکفیری شکست خورده خواسته تا برای انتقام از نیروهای بسیج مردمی عراق به پرچم سفیدها ملحق شوند.

نیروهای بسیج مردمی و ارتش عراق برای از بین بردن این گروه تروریستی اعلام آمادگی کرده و به تروریست های اجاره ای جدید اجازه خودنمایی نخواهند داد.

در دو ماه گذشته این گروه تروریستی با شلیک خمپاره، بخش هایی از مناطق روستایی حومه منطقه «طوزخورماتو» را هدف قرار داده که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از شهروندان عراقی شده است.

در حال حاضر، نیروهای بسیج مردمی در روستاهایی که احتمال حمله گروه تروریستی «پرچم سفیدها» به آنان وجود دارد، مستقر شده اند تا از هرگونه جنایت علیه شهروندان بی گناه عراقی جلوگیری کنند تا مجدداً اتفاقات تلخ داعش در سال ۲۰۱۴ تکرار نشود.

در روزهای گذشته، نیروهای بسیج مردمی گروهی از تروریست های موسوم به پرچم سفیدها را رصد کرده و در عملیات های دقیق با آتش توپخانه هدف قرار داده و خسارت زیادی به تروریست ها وارد کرده اند، اما آماری از تلفات آنان وجود ندارد.

گروه تروریستی موسوم به «پرچم سفیدها» در حال حاضر نقش یک کمربند امنیتی را برای جریان بارزانی ایفا می کنند، تمرکز خود را بر ایجاد تفرقه و درگیری های مذهبی معطوف کرده و در همین راستا تلاش دارند تا برخی مناطق را اشغال کنند اما به سد محکم نیروهای بسیج مردمی در حومه منطقه طوزخورماتو برخورد کرده‌ و اجازه خودنمایی به این گروه تروریستی داده نمی شود.

ملاحظه: در پی شکست گروهک تروریستی داعش در عراق و سوریه (بعنوان بزرگترین گروه تروریستی در منطقه) و در آستانه فروپاشی قرار داشتن سایر گروههای تروریستی، آمریکا و رژیم صهیونیستی (و نیز رژیم سفاک سعودی) مرتباً دست به ایجاد جریانات تروریستی مشابه بمنظور ناامن کردن منطقه زده و سعی دارند تا از قوت گرفتن کشورهای محور مقاومت و ایجاد هماهنگی فیمابین آنان جلوگیری کرده و این کشورها را درگیر بحران های داخلی نمایند اما بحول و قوه الهی مجموعه اتفاقاتی که علی رغم تحرکات دشمن در منطقه واقع می شود، به خوبی نشان می دهد که نیروهای محور مقاومت با رصد دقیق و هوشمندانه وقایع اتفاقیه، بحران های امنیتی موجود را بنو مطلوبی مدیریت کرده و توطئه های استکبار جهانی را ناکام می گذارند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true