×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۸ شهریور - ۱۴۰۰  
true
false

نه تنها نیروی های مسلح، بلکه ‌تمام کشور امروز نیاز به مدیریت جهادی دارد  امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دوره بیست و هفتم و یازدهم دانشگاه جنگ که امروز سه‌شنبه ۸ اسفندماه برگزار شد، گفت: امروز کشور برای برای تحقق اقتصاد مقاومتی و برای غلبه بر محیط امنیتی نیاز به مدیریت جهادی دارد.

وی ادامه داد: نه تنها نیروهای مسلح، بلکه ‌تمام کشور امروز نیاز به مدیریت جهادی دارد.

سیاری گفت: برنامه ریزی، تصمیم‌گیری، سازماندهی خوب، استفاده مناسب از امکانات، خلاقیت، رشد، و توانمندسازی از مهم‌ترین ابعاد مدیریت جهادی است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش خطاب به دانشجویان دانشگاه جنگ ادامه داد: امیدواریم نهایت بهره‌برداری از دانشگاه دافوس را داشته باشید و ما هم از توانمندی فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در ماموریت‌ها استفاده کنیم و در این میان شما باید این آموزش‌ها و دانشی که فرا گرفته‌اید را در آینده سازی ارتش جمهوری اسلامی ایران استفاده کنید و همیشه باید آماده مقابله با تهدیدات دشمنان باشید.

  سیاری تصریح کرد: مجاورت با اقیانوس هند هم تهدید است و هم فرصت؛ اگر از دریا استفاده شود فرصت محسوب می‌شود، در غیر اینصورت تهدید است.

وی تصریح کرد: ایران به دلیل نفت و گاز در کانون ژئوپلیتیکی و ژئواستراتژی قرار دارد و تا زمانی که ایران انرژی فسیلی داشته باشد برای جهان مهم است و دشمنان به تهدیدات خود ادامه می‌دهند و امروز دشمنان به دنبال تسلیم ایران هستند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش ادامه داد: جهاد به معنی استفاده از ابزار و تجهیزات برای پیشبرد اهداف اسلام است و مدیریت جهادی به معنای به کارگیری ابزار و امکانات برای تحقق آرمان‌های جمهوری اسلامی ایران است.

سیاری افزود: مولفه‌های مدیریت جهادی عبارت است انجام کار برای خدا، جدیت و خستگی ناپذیری، برداشتن گام‌های بلند، چالش با موانع و عبور از آن‌ها، شتاب با تدبیر در کارها، بصیرت و عدم غفلت از دشمن، توجه به آرمان‌ها و جهت درست در کار‌ها است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش در پایان گفت: جمهوری اسلامی ایران به دنبال امنیت پایدار است و با حرکت آهسته و خواب‌آ‌لود نمی‌توان به حرکت جهادی و امنیت پایدار رسید و باید حرکت با برنامه و پرقدرت باشد.

انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true