×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۶ مهر - ۱۴۰۰  
true
false

قتل

صدا کردن به حالت تمسخر آمیز، بهانه‌ای برای درگیری و قتل در پارک بنفشه نارمک شد.

 در ساعت ۲۴ چهارشنبه مورخه ۱۳ دی ۱۳۹۶ وقوع یک فقره نزاع و درگیری دسته جمعی در پارک بنفشه به کلانتری ۱۲۷ نارمک اعلام شد.

با حضور مأمورین در پارک بنفشه و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد درگیری بین دو گروه از جوانان حاضر در پارک آغاز شده و طی آن یکی از آنها به نام هوشنگ ( ۲۲ ساله ) از ناحیه سفیدران پا مورد اصابت جسم تیز قرار گرفته است.

با وجود انتقال مصدوم صحنه درگیری به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی به کلانتری ۱۲۷ نارمک اعلام شد که این جوان فوت نموده است؛ بلافاصله موضوع به قاضی کشیک ویژه قتل اعلام شد و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با حضور در محل درگیری منجر به جنایت، به تحقیق از شاهدان صحنه جنایت پرداختند.

در تحقیقات از شاهدان صحنه درگیری مشخص شد که قاتل به همراه یکی از دوستانش در حال تردد در پارک بوده که مقتول وی را به حالت تمسخر آمیزی صدا کرده و همین موضوع باعث آغاز درگیری لفظی آن دو با یکدیگر شده است.

بنابر اظهارات شاهدان صحنه درگیری، مقتول که احتمالا به واسطه مصرف مشروبات الکلی در شرایط روحی و رفتاری مناسبی قرار نداشته ابتدا با سلاح سرد به سمت قاتل حمله ور و با او درگیر می شود که در حین درگیری قاتل موفق به گرفتن سلاح سرد از وی می‌شود؛ نهایتا ضربه ای را به پای مقتول زده و بلافاصله از محل متواری شده است.

با تحقیقات بعمل آمده از صحنه جنایت، کارآگاهان موفق به شناسایی جوانی به نام بهزاد ( ۲۲ ساله ) شدند که بنا بر اظهارات شاهدان به همراه مقتول در صحنه جنایت حضور داشت.

محل سکونت بهزاد در همان نزدیکی محل جنایت شناسایی شد و کارآگاهان روز پنجشنبه مورخه ۱۴ دی ۱۳۹۶ به محل سکونت وی در منطقه نارمک مراجعه کرده و اقدام به دستگیری او می کنند.

بهزاد در همان تحقیقات اولیه صراحتا به مشارکت در نزاع و درگیری اعتراف کرد؛ اما عنوان می کند که جنایت توسط یکی از دوستانش به نام بابک ( ۲۳ ساله ) صورت گرفته است که ساعتی پس از دستگیری بهزاد، بابک نیز در زمان مراجعت به محل سکونتش دستگیر می‌شود؛ در بازرسی از محل سکونت وی ، لباس های آغشته به خون مربوط به روز درگیری کشف می شود.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمین به مشارکت در نزاع و درگیری منجر به جنایت و همچنین اعتراف صریح متهم اصلی پرونده به ارتکاب جنایت، قرار قانونی برای هر دو متهم از سوی بازپرس پرونده صادر شد و متهمین جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

منبع: فارس

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true