×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۸ مهر - ۱۴۰۰  
true
false

رییس ستادکل نیروهای مسلح گفت: تفاهم ‌نامه همکاری های مشترک میان ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت ارتباطات، علوم، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان امضا شد.

تفاهم‌نامه ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت ارتباطات امضا شد  عصر دوشنبه تقاهم نامه ای بین ستاد نیروهای مسلح با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،علوم،آموزش و پرورش و ورزش و جوانان امضا شد.

سردار سرلشگر پاسدار محمد باقری درباره این تفاهم نامه و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس این تفاهم نامه دستگاه های دولتی تعهد کردند که زمینه اشتغال را برای جوانان شناسایی و معرفی کنند تا زمینه ورود آنها به اشتغال فراهم شود.

وی افزود: نیروهای مسلح نیز از جهت مکان، زیرساخت و امکاناتی که آموزش و تربیت سربازان برای فراگیری مهارت ها لازم باشد، مهیا می کند.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه دا: ما برنامه داریم تا در سال ۹۷ تعداد سربازانی که گواهینامه دوره های مهارتی را دریافت می کنند به ۲۰۰ هزار نفر افزایش پیدا می کند.

سرلشگر باقری با بیان اینکه امروز روز خوبی در جهت توسعه مهارت آموزی سربازان بود، تصریح کرد: در اجرای این تفاهم نامه ها مقرر شد نیروهای مسلح نیز مراکز، زیرساخت ها، امکانات و آموزش و مربی و سایر امکانات را برای اجرای این طرح آماده کند و سربازان ما با مهارتی که آموخته اند بتوانند گواهینامه کشوری با ارزش ملی و بین المللی دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه ما درسال ۹۶ توانستیم بیش از ۱۰۰ هزار سرباز و ۲ هزار نفر از کادر نیروهای مسلح را در این طرح شرکت داده و به آنها گواهینامه کسب مهارت و مربی گری اعطا کنیم، اظهار کرد: ما برنامه داریم تا این عدد برای سال آینده به میزان دو برابر افزایش داشته و در سال ۹۷ حدود ۲۰۰ هزار سرباز گواهینامه آموزش های مهارتی را دریافت کنند.

انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد