×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۸ مرداد - ۱۴۰۰  
true
false

تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین دیدار با نتیجه ۳ بر یک تیم ملی والیبال ایتالیا را شکست داد و در بازی ششم خود در این دورهایران ۳ - بلغارستان صفر / سروقامتان ایران دندان شیرهای بالکان را شکستند از رقابت‌ها، از ساعت ۲۲ به مصاف بلغار‌ستان رفت. بلغار‌هایی که با ستاره‌های کم نام و نشان خود در این دوره از رقابت‌ها حضور پیدا کرده‌اند.

بازیکنان تیم ملی ایران:

رضا عابدینی، سعید معروف، سیدمحمد موسوی، پوریا فیاضی، محمدرضا حضرت‌پور، مسعود غلامی، صابر کاظمی، مرتضی شریفی، علی‌اصغر مجرد، میثم صالحی، محمدطاهر وادی، آرمان صالحی، امیرحسین اسفندیار و بردیا سعادت.

هدایت تیم ملی والیبال ایران را ولادیمیر آلکنو بر عهده دارد.

بازیکنان تیم ملی بلغارستان:

آتاناسوف، آسپاروهوف، چاوداروف، مارتین ایوانوف، سوتوسلاو ایوانوف، کارتف، کاریاگین، پاراپونوف، سگانوف، سوکولوف، سوتسلاو استانکوف، ولادیمیر استانکوف، کولف و لیوتسکانوف.

هدایت تیم ملی والیبال بلغارستان را هم سیلواندو پرندی بر عهده دارد.

ایران ۲ - بلغارستان صفر / گزارش لحظه به لحظه

دقایق حساس بازی:

ست اول

تیم ملی والیبال ایران در این بازی هم با ترکیب جوان وارد زمین شد و این بلغار‌ها بودند که امتیاز‌ها اول را کسب کردند تا وقت استراحت فنی اول با نتیجه ۸ بر ۵ به سود بلغار‌ها باشد.

در ادامه بازیکنان تیم ملی بودند که با هوشیاری بالا بازی را به تساوی ۸ – ۸ رساندند.

بازی در ادامه ست اول به شکلی پیش رفت که ملی پوشان از بلغار‌ها پیش افتادند و همین امر سبب شد تا سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان درخواست وقت استراحت کند تا نکانی را به بازیکنان خود گوشزد کند.

عملکرد خوب بازیکنان تیم ملی ایران در دفاع روی تور امتیاز‌های پی در پی را برای ملی پوشان در بر داشت و وقت استراحت فنی دوم با برتری ۱۶ بر ۱۱ سروقامتان همراه بود.

بازی در ست اول کاملا به سود تیم ملی بود و عملکرد خوب جوانان تیم ملی، سرمربی بلغارستان را مجبور به تعویض کرد تا تغییر تاکتیک دهد.

تیم ملی والیبال ایران ۲۳ بر ۱۸ پیش بود، باز هم سرمربی تیم ملی بلغارستان درخواست وقت استراحت کرد تا نکاتی را به بازیکنان خود انتقال دهد.

ست اول با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به سود ملی پوشان ایران به پایان رسید.

ایران ۲ - بلغارستان صفر / گزارش لحظه به لحظه

ست دوم

ست دوم با برتری بلغار‌ها شروع شد و فاصله امتیازی خود را در ابتدای بازی از ملی پوشان ایران زیاد کردند تا آلکنو، سرمربی تیم ملی درخواست وقت استراحت داد تا نکاتی را به شاگردان خود منتقل کند.

وقت استراحت فنی اول در ست دوم هم مشابه وقت استراحت ست اول، با نتیجه ۸ بر ۵ به سود بلغار‌ها بود.

جریان بازی در ست دوم به سود بلغار‌ها بود و آن‌ها ۱۱ بر ۹ از تیم ملی پیش بودند که با هوشیاری بازیکنان تیم ملی چند دقیقه بعد ۲ تیم در امتیاز‌ ۱۱ مساوی شدند.

اشتباه‌های بازیکنان تیم ملی باعث شد تا امتیاز‌های پی در پی به بلغار‌ها برسد تا وقت استراحت فنی دوم با نتیجه ۱۶ بر ۱۳ به سود بلغار‌ها باشد.

در ادامه بازی بعد از وقت استراحت فنی دوم، آلکنو سرمربی تیم ملی والیبال پوریا فیاضی را به جای اسفندیار راهی میدان کرد.

همین تعویض باعث شد تا فاصله امتیازی ما با بلغار‌ها کم شود، اما باز هم این بلغار‌ها بودند که فاصله امتیازی خود را با ملی پوشان افزایش دادند تا در آستانه پیروزی در ست دوم قرار بگیرند.

سرمربی تیم ملی ایران که شرایط را بحرانی دید معروف و صابر کاظمی را راهی زمین کرد تا ورق به سود ملی پوشان تغییر کند و سرمربی تیم ملی بلغارستان در خواست وقت استراحت کند.

بازی در اوخر ست دوم پایاپای پیش می‌رفت و امتیاز‌ها یک به یک تقسیم می شد.

حساسیت بازی در ست دوم به حدی رسیده بود که سرمربیان ۲ تیم برای هر صحنه مشکوک درخواست باز بینی می دادند تا امتیازی را از دست ندهند.

ست دوم با امتیاز ۳۲ بر ۳۰ به سود تیم ملی والیبال ایران پایان یافت.

ایران ۲ - بلغارستان صفر / گزارش لحظه به لحظه

ست سوم

ست سوم عکس ست‌های اول و دوم بازی، پایاپای پیش رفت و امتیاز‌ها یک به یک بین ۲ تیم رد و بدل می‌شد.

بازی در ادامه ست سوم به سود تیم ملی والیبال کشورمان در جریان و وقت استراحت فنی اول هم با نتیجه ۸ بر ۶ با برتری ملی پوشان ایران همراه بود.

ملی پوشان با اشتباهات کوچک خود باعث شدند تا بلغارها امتیازهای پشت سر هم را به دست آورند و بازی را به تساوی بکشانند.

بازی تقریبا مساوی پیش می‌رفت و با کسب امتیاز ۱۶ برای تیم ملی ایران، وقت استراحت دوم به سود ملی پوشان کشورمان شد.

بعد از وقت استراحت فنی دوم همه چیز بین ۲ تیم پایاپای بود تا این که آلکنو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران معروف و صابر کاظمی را بار دیگر راهی میدان کرد تا بتوانند امتیاز‌های پی در پی را برای تیم ملی کسب کنند.

امتیازگیری‌ها از سوی ملی پوشان باعث شد تا سرمربی تیم ملی والیبال بلغارستان درخواست وقت استراحت کند و نکاتی را به بازیکنان خود منتقل کند.

ست سوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به سود بلندقامتان تیم ملی والیبال کشورمان به پایان رسید.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true