×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۴ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
false

تار و مار شدن مزدوران سعودی توسط تک تیراندازان یمنی + فیلملحظات به درک واصل شدن مزدوران سعودی توسط تک تیراندازان یمنی + فیلم شبکه تلویزیونی المسیره گزارش داد: شماری از مزدوران ارتش سعودی در عملیات تک تیراندازان یمنی در جبهه جبل القیس و دیگر جبهه‌های درگیری یمن به هلاکت رسیدند.

خبرنگار شبکه تلویزیونی المسیره در گزارشی گفت: پیشروی‌های مزدوران در منطقه مرزی جبل القیس آغاز شد، اما تک تیراندازان نیز خود را برای شکار آماده کردند. تصویربرداران نیز به هلاکت رسیدن مزدوران سعودی را که با قناصه تک تیراندازان هدف قرار می‌گرفتند، به ثبت می‌رسانند. هر تیری که شلیک می‌شود به ثبت می‌رسد البته ماموریت تصویربردار سخت‌تر از تک تیرانداز است. این در حالی است که او هیچ تیری به سمت سر یا بدن مزدوران شلیک نمی‌کند.

در این تصویر گلوله‌ای که به یکی از مزدوران اصابت کرد نمایان است. این گلوله باعث شد مزدور دومی که در کنار مزدور به هلاکت رسیده بود به شدت وحشت کند و سختی‌های بالا رفتن از کوه را به جان بخرد که در تصویر نشان داده شده است. 

این مزدور در لابلای برگ‌های سبز درختان مخفی است که هدف تک تیراندازان یمنی قرار گرفت. دیگر مزدوری که در کنار او بود فرار کرد، اما او نیز نجات نیافت زیرا هدف گلوله بعدی تک تیراندازان قرار گرفت. هنوز یک دقیقه از به هلاکت رسیدن این دو مزدور سعودی نگذشته است که سومین و چهارمین مزدور نیز در همان مکان با دقت هدف قرار گرفتند.

در میان همین درختان باغ یک مزدور دستش را به سمت چیدن غنچه‌ای دراز کرد، اما هدف تک تیراندازان قرار گرفت و سر او جدا شد، اما غنچه سالم ماند و جدا نشد.

سر‌های مزدوران سعودی یکی یکی به زمین می‌افتند. یکی از منافقان مزدور خود را خم کرد تا تیر به سرش اصابت نکند، اما گلوله به او نزدیک شد و او را هدف قرار داد. این مزدور شاید با گلوله کشته نشد، اما او که در حال فرار از گلوله‌ها بود با پرتاب خود از ارتفاع قطع به یقین خود را به کشتن داده است. این مزدور می‌توانست از جای دیگری عبور کند، اما با عبور از منطقه‌ای که در تیررس تک تیراندازان یمنی قرار دارد به هلاکت رسید. این مزدور سعودی دیگری است که قبل از اینکه کشته شود در حالی که دید رفیقش کشته شده است به خودی خود (سکته کرد و) مرد. ما همچنین در این مزرعه باغ در حال شکار مزدوران سعودی هستیم و همه این مزدوران توسط یک تک تیرانداز هدف قرار داده شدند. 

این دو مزدور برای برداشتن مجروح آمده بودند که هدف قرار گرفتند. سومین نفر آنان که چهار دست و پا حرکت می‌کرد و فکر می‌کرد در دید ما قرار ندارد نیز هدف قرار داده شد و به هلاکت رسید. 

در پایان شکاری که از این باغ درختان کردیم، چون نظامیان ارتش سعودی به سمت نیرو‌های یمنی نزدیک نمی‌شوند بنابراین تک تیراندازان یمنی خود به پایگاه‌های نظامیان ارتش سعودی می‌روند و بسیاری از آن‌ها را به هلاکت می‌رسانند.

این نظامی سعودی که در حال بازی با سلاح خود بود هدف تک تیراندازان یمنی قرار گرفت. در منطقه دَمت در ناحیه الضالع گلوله تک تیرانداز یمنی به بدن مزدور سعودی اصابت کرد و وی را به هلاکت رساند. بنابراین کسانی که با تک تیراندازان به هلاکت نمی‌رسند با وحشتی که از آنان دارند، می‌میرند. شکار‌هایی که تک تیراندازان یمنی می‌کنند تنها شامل متجاوزان و خیانتکاران نیست در این تصویر یک دوربین حرارتی است که هدف تک تیراندازان قرار می‌گیرد. ارتش سعودی این دوربین را به جای نظامیان خود در پایگاه نظامی خود قرار داده است. اندازه دمای این دوربین افزایش می‌یابد و با گلوله تک تیرانداز آتش می‌گیرد.

لحظات به درک واصل شدن مزدوران سعودی توسط تک تیراندازان یمنی + فیلم

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true