×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۱۳ اسفند - ۱۳۹۹  
true
false

 رژیم صهیونیستی خواستار تشکیل یک ائتلاف ضد ایرانی در سطح بین الملل است

رژیم صهیونیستی خواستار تشکیل یک ائتلاف ضد ایرانی در سطح بین الملل استعلی اصغر زرگر کارشناس مسائل خاورمیانه با اشاره به تشکیل پروژه جدید رژیم صهیونیست با عنوان پروژه ایران با مسئولیت ژنرال نیتزان آلون اظهار کرد: رژیم صهیونیستی همانند رئیس جمهور فعلی آمریکا ایده آل های مخصوص خود را دارد و فکر می کند که می تواند دروغ‌های خود را به واقعیت تبدیل کند. رژیم صهیونستی یک پروژه دروغین را که هیچ پایه و اساسی ندارد ، تعریف می کند و با اقداماتی که انجام می دهد خواهان به واقعیت پیوستن آن است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی در یک جلسه علنی مدارکی از اقدام ایران برای ساخت بمب هسته ای ارائه کرد. رژیم صهیونیستی اعلام کرد که توسط جاسوسان خود به اطلاعات هسته ای ایران دست یافته و این اطلاعات را در اختیار آمریکا و اروپا و سازمان انرژی هسته ای خود قرار داده است.

زرگر اظهار کرد : رژیم صهیونیستی با این تبلیغات زمینه خروج آمریکا از برجام را فراهم کرد. جمهوری اسلامی ایران در سیاست خود ،رژیم صهیونیستی را به عنوان رژیمی نامشروع می شناسد و خواهان از بین رفتن این رژیم است. در مقابل آن ها در حال انجام اقدامات مختلف علیه ایران هستند.

کارشناس مسائل خاورمیانه اظهار کرد: رژیم صهیونیستی در حال برنامه ریزی بر روی برنامه های دروغین خود در سطح بین الملل است و خواهان به واقعیت پیوستن آن ها است. رژیم صهیونیستی در حال تشکیل یک ائتلاف ضد ایرانی در سطح بین الملل است.

وی افزود: این پروژه هم مانند دیگر پروژه های آمریکا و رژیم صهیونیستی جنبه ایران هراسی در سطح بین الملل را دنبال می کند و جوامع را بر علیه ایران یک کاسه می کند و به دنبال افزایش افرایش تحریم ها علیه ایران است. این پروژه در راستای جلوگیری از موفقیت مذاکرات ایران و جامعه اروپا است. یکی از اهداف این پروژه به تعویق انداختن بسته های پیشنهادی اروپا به ایران است و تضمین خرید نفت ایران توسط اروپا را به تعویق بیاندازد.

زرگر افزود: آمریکا پس از جنگ در عراق اعلام کرد که برای ایران برنامه های نظامی دارد. در زمان نتانیاهو هم به ژنرال ها این اجازه داده می شود که یک برنامه حتی کوتاه مدت برای حمله به هسته ای ایران آماده کنند.

انتهای پیام /

true
true
true
true

true