×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۵ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
false

مهم تریم ویژگی نیروی دریایی ارتش؛ نیروی انسانی آگاه و برآماده از انقلاب
امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی پیرامون وضعیت فعلی نیروی دریایی در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: مهم‌ترین ویژگی‌ نیروی دریایی ارتش در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دارا بودن نیروی انسانی آگاه و برآمده از نسل انقلاب است که سکانداری نیروی دریایی را در تمامی ابعاد برعهده دارد.
وی ادامه داد: این نیرویِ انسانی بصیر، ولایتمدار و برخوردار از ایمان، دانش و شجاعت هستند که قطعاً مظهر اقتدار ملت ایران در دریا‌ها هستند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش درباره ویژگی‌های نیروی دریایی در چهلمین سالگرد انقلاب تصریح کرد: مهم‌ترین دستاورد نیروی دریایی در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خودکفایی و بی نیازی به کشور‌های خارجی در ساخت تجهیزات مورد استفاده  است.
وی ادامه داد: اگر بخواهم تجهیزاتی که توسط صنایع دریایی کشور ما ساخته شده را نام ببرم، خواهید دید که تمامی این تجهیزات ساخت داخلی کشورمان است.
خانزادی درباره تجهیزاتی که قرار است تا پایان سال به نیروی دریایی ارتش ملحق شود، عنوان کرد: زیردریایی ۹۵۵، ناوشکن سهند، ناو‌های موشک انداز کلاس سینا، زیردریایی فاتح، ناوشکن دنا و ناوشکن دماوند مهم ترین دستاورد‌های نیروی دریایی است که قرار است تا آخر امسال به این نیرو اضافه شود.
فرمانده نیروی دریایی درباره ناوشکن دماوند گفت: ناوشکن دماوند به طور کامل در ۱۸ ماه احیا شد و قراراست تا دماوند با قابلیت‌های بیشتری در دریای خزر به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق شود.
خانزادی در پایان تصریح کرد: ناوشکن‌ها و شیوه‌های دیگری هم در خط تولید صنایع دریایی نیروی دریایی قرار دارند که به طور کامل ساخت داخل هستند و ما در این زمینه به هیچ کشور خارجی وابسته نیستیم. این همان عظمت و شکوه خود باوری است که با تکیه به انقلاب و امام و رهبری به دست آورده ایم که موجب افتخار همه ماست.
انتهای پیام/

الحاق چهار ناوشکن و دو زیردریایی

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true