×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۹  
true
false

اگر دشمن از توان دفاعی ایران خبر داشت هرگز با زبان تهدید با ما صحبت نمی‌کرد.

 

فرمانده کل ارتش گفت: دشمن از توانمندی و آمادگی روحی، رزمی و همدلی و اتحاد نیروهای مسلح و مردم ما بی خبر است.

 

اگز دشمن از توان دفاعی ایرن خبر داشت هرگز با زبان تهدید با ما صحبت نمی‌کرد امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز سه‌شنبه ۹ مردادماه در جمع فرماندهان، دانشجویان و روحانیون حاضر در شانزدهیمن دوره جامعه پذیری نظامی دانشگاه‌های افسری ارتش گفت: با اوج گرفتن قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه و پیچیدگی تهدیدات علیه کشورمان، ارتقا آموزش‌های متناسب با تهدیدات در دستور کار ارتش قرار گرفته است.

 

وی با بیان اینکه مردم ایران اجازه نخواهند داد بیگانگان برای امنیت کشورشان تصمیم گیری کنند گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه مردم آگاه و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا آماده تر از هر زمان دیگر با تجربیات ارزشمند سال های دفاع مقدس و جنگ های نیابتی برای مقابله با تمام تهدیدات ایستاده و پاسخ هر تهدیدی را قاطعانه خواهد داد.

 

موسوی گفت: دشمن از توانمندی و آمادگی روحی و رزمی و همدلی و اتحاد نیروهای مسلح و مردم ما بی خبر است و چنانچه توان دفاعی ما را می دانست هرگز با زبان تهدید با جمهوری اسلامی صحبت نمی کرد.

 

فرمانده کل ارتش افزود: بهتر است کارشناسان اتاق های فکر آمریکا به جای طراحی توطئه برای مقابله با اقتدار جمهوری اسلامی ایران، درس های فراموش ناشدنی از شکست های پی درپی شان در برابر نظام اسلامی را مرور کنند و بدانند دانش آموختگان مکتب کربلا هیچ گاه تسلیم زور نخواهند شد.

 

وی با بیان اینکه تهدیدات در حوزه عملیات روانی پیچیده و ظریف است خطاب به فرماندهان گفت: آموزش ها باید دقیق تر،عمیق تر و جدی تر و متناسب با تهدیدات تدوین و تمرین شوند، چرا که همین دانشجویان هستند که به عنوان فرماندهان آینده کشور باید با تهدیدات دشمن مقابله کنند.

 

فرمانده کل ارتش خاطر نشان کرد: برای یک افسر انقلابی، نهادینه شدن بصیرت و تعالی معنویت امری لازم است.

وی با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح مطلوب ، نیروهایی هستند که معنویت محور باشند. معنویت محور یعنی همه چیز را از خدا و برای رضای خدا خواستن و بالاتر از همه اینها به وعده های خدا اعتماد داشتن است و این نکته مهم باید از همین الان در بین دانشجویان دانشگاههای افسری نهادینه شود.

انتهای پیام/

دشمن از توانمندی و آمادگی روحی، رزمی و همدلی و اتحاد نیروهای مسلح و مردم ما بی خبر است.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true