×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۳ خرداد - ۱۴۰۰  
true
false

از زنده‌زنده سوزاندن مردم بی‌گناه تا قربانی کردن بسیجی‌ها جلوی پای عروس و داماد

پاسدارها را زنده‌زنده می‌سوزاندند و به عنوان قربانی جلوی پای عروس و داماد سر می‌بریدند، این تنها بخشی از جنایات کومله‌ها در کردستان است.

یکی از مباحث داغ و بحث برانگیزی که این روزها کاربران فضای مجازی دنبال می‌کنند موضوع  اعدام و به دار مجازات آویختن ۳ تن از اعضای گروهک تروریستی کومله است.

دشمنان انقلاب اسلامی از زمان تأیید حکم اعدام رامین حسین پناهی و دو تن دیگر از تروریست‌های وابسته به گروهک کومله، با به راه انداختن کمپین‌های حمایتی از این تروریست‌ها در صفحات مختلف فضای مجازی و فعال کردن هشتک های مرتبط با اهداف خود در بی‌گناه جلوه دادن آن‌ها و معرفی آنها به عنوان فعال سیاسی و مدنی و نجات آن‌ها از جوخه اعدام سعی می‌کردند و البته این تلاش مغرضانه و به دور از وجدان بیدار انسانی بی‌نتیجه ماند.

جنایات هولناک و غیرانسانی تروریست‌های گروهک تروریستی حزب کومله بر هیچ کس پوشیده نبوده و هیچ گاه از ذهن مردم ایران پاک نخواهد شد و در جایگاه تشبیه تنها می‌توان اقدامات اعضای گروهک تروریستی داعش را به جرائم وحشیانه کومله‌ها شباهت داد.

از کشیدن ناخن‌های دختر ۱۶ ساله شیعه تا زنده‌زنده سوزاندن ماموستای اهل سنت!

اگرچه بازخوانی و بازگویی جنایات کومله‌ها نیز تلخ و آزار دهنده است اما در شرایطی این چنینی که برخی از افراد به دلیل گمراهی و نا آگاهی به دفاع از اعضای جنایتکار این گروهک تروریستی اقدام می‌کنند، انجام چنین اقدامی بسیار ضروری است.

مرتضی اسدی مدیر دانشکده تربیت دبیر شهید رجایی و فعال سیاسی در گفتگو با خبرنگار ؛ به تشریح جنایات کومله‌ها از پیش از آغاز جنگ تحمیلی تا امروز پرداخت.

وی تاکید کرد: بر اساس شواهد موجود و به ویپه مطالب که در خاطرات شهید مصطفی چمران آمده است، اعضای گروهک تروریستی کومله با هدف تجزیه طلبانه خود به شستشوی مغزی جوانان کرد زبان اقدام کرده و در نهایت آن‌ها را به فراگیری فنون نظامی برای انجام اقدامات تروریستی دست می‌زدند و در راه تحقق اهداف شوم خود از هیچ کوششی دریغ نمی‌کردند.

اسدی افزود: دختران و پسران جوان با رویای واهی و بی سرانجام که در سر داشتند، پس از پیوستن به گروهک تروریستی کومله، سرنوشت خود را به دست تروریست‌هایی می‌سپردند که حتی به خانواده و عزیزان خود نیز رحم نمی‌کنند.

این فعال سیاسی معتقد است: بر اساس شواهد نیروهای گروهک تروریستی کومله در واقع، افراد اجیر شده مزدوران رژیم غاصب صهیونیستی هستند و آغاز اوج جنایات آن‌ها به سال ۱۳۵۸ باز می‌گردد و گاهی حتی توحش و جنایات داعش نیز به پای آن‌ها نمی‌رسد.

وی در ادامه تصریح کرد: اگرچه بازخوانی و بازگویی جنایات کومله‌ها نیز تلخ و آزار دهنده است اما در شرایطی این چنینی که برخی از افراد به دلیل گمراهی و ناآگاهی به دفاع از اعضای جنایتکار این گروهک تروریستی اقدام می‌کنند، انجام چنین اقدامی بسیار ضروری است.

اسدی اضافه کرد: کومله دموکرات‌ها در سال ۱۳۵۸ و ۱۳۵۹  با ایجاد ناامنی و رعب و وحشت در میان مردم به تحقق هدف شوم خود یعنی تجزیه‌طلبی کردستان از ایران می‌اندیشیدند که به لطف خدا و  با فداکاری و جانفشانی سایر نیروهای نظامی و مردم عادی تاکنون ناکام مانده‌اند.

این فعال سیاسی اظهار کرد: از جمله جنایات هولناک کومله‌ها می‌توان به بریدن سر مردم عادی و پاسدارها در جای‌جای کردستان و به ویژه فاجعه بریدن سر پاسدارها در تیر و مرداد ماه سال ۱۳۵۹ ، قتل عام و زنده‌زنده در آتش سوزاندن مردم بی‌گناه، قتل فجیع «ناهید فاتحی‌کرجو» معروف به «سمیه کردستان»  که دختری ۱۶ ساله‌ بود و پس از ۱۱ ماه شکنجه توسط گروهک ضدانقلاب کومله، موهای سرش را تراشیده و ناخن دست و پایش را کشیدند تا به امام خمینی(ره) توهین کند اما در نهایت زبر بار نرفت و در اثر شکنجه کوموله‌ها به شهادت رسید، اشاره کرد.

وی گفت: زنده زنده در آتش سوزاندن و کندن پوست بدن انقلابی‌ها و نظامی‌ها و در واقع اذیت و آزار حامیان انقلاب اسلامی، قتل پاسدارها و بسیجی‌ها برای مراسم جشن و شادی کومله‌ها و قربانی کردن آن‌ها جلوی پای عروس و دامادهای طرفدار کومله، زنده در آتش سوزاندن ماموستا در کردستان به همراه کتاب‌های مذهبی و فقهی همراه وی، جدا کردن سر پاسدارها و مردم انقلابی با کاشی و جنایات متعدد وحشتناک دیگری از این دست بخش دیگری از اقدامات تروریستی کومله‌ها در کشور است.

اسدی تاکید کرد: کومله‌ها در سنندچ و پاوه و دیگر شهرهای مرزی غرب و شمال غرب کشور رخنه کرده و با اقدامات دیکته شده سردمداران دیکتاتور غربی که خواهان براندازی نظام برآمده از انقلاب اسلامی هستند، سعی در ایجاد ناامنی و ترس و وحشت در میان مردم دارند و اقدامات جاهلانه و مغرضانه آن‌ها تاکنون موجب به شهادت رسیدن تعدادی از پاسداران و سربازان حافظ مرزهای کشور شده است.

وی افزود: مردم هیچگاه تحت تأثیر باورهای القایی  آن دسته از سلبریتی‌هایی که از سر احساس و بی‌منطقی در هر موضوعی لب به سخن باز می‌کنند و اظهارنظر شخصی خود را به دور از هر گونه واقعیت‌سنجی بیان کرده، قرار نمی‌گیرند و حال که این سلبریتی‌ها همزبان با معاندان نظام و انقلاب اسلامی در خصوص موضوع اعدام رامین حسین پناهی و دیگر تروریست‌ها و عوامل ایجاد ناامنی نیز در مقام دفاع برآمده‌اند، تنها موجب بی اعتباری و بی ارزشی خود می‌شوند.

اعتراف صریح رامین حسین پناهی به تبلیغ برای گروهک تروریستی کومله!

رامین حسین پناهی عضو یکی از گروه‌های ضد انقلاب و تجزیه طلب گروهک «کومله» است که بر اساس گزارش‌های موجود و به گفته خود وی، برای تبلیغ این حزب و همچنین با هدف مبارزه و مقابله با حاکمیت جمهوری اسلامی ایران در اردیبهشت ماه سال ۹۴ به صورت غیرقانونی از کشور خارج شد و پس از فراگیری آموزش‌های دوره‌های ضد امنیتی در تیر ماه سال ۹۶ قصد بازگشت مجدد غیرقانونی به کشور را داشت.

به گفته مدیران دادگستری استان کردستان، رامین حسین پناهی حین ورود غیرقانونی به کشور  در مرز سنندج دستگیر و به سلاح‌هایی چون «سلاح کلاش، اسلحه کمری و نارنجک» مسلح بوده است و در همان مراحل نخست بازجویی به این مطلب نیز اعتراف کرده بود که برای تبلیغات حزب کومله که حزبی خرابکار و تجزیه‌طلب است، وارد کشور شده است؛ در این ماجرا ۳ تن از  همراهان وی که آن‌ها نیز تروریست بودند، به هلاکت رسیدند.

جلسات دادگاه این عضو گروهک تروریستی کوموله با شفافیت و عدالت برگزار شد و حتی دادگاه برای وی وکیلی تسخیری را در جهت دفاع از این متهم گمارد و با وجود اعترافات صریح خود رامین حسین پناهی که گفته بود “با نیرو‌های سپاه درگیر شده و یک خشاب ۳۰ تیری را به سوی آن‌ها شلیک کرده و می‌خواسته برای انجام مأموریت در منطقه دهگلان به روستای قروچای برود و در طول مسیر حرکت، اسلحه وی مدام مسلح و آماده بکار بوده است.” هیچ گونه کوتاهی و بی‌عدالتی در برگزار نشدن جلسات دادگاه وی صورت نگرفت.

در ادامه تحقیقات و برگزاری جلسات دادگاه رامین حسین پناهی، وی مجدداً و به صراحت «به اتهام عضویت در گروهک ملحد و تروریستی کومله، گذراندن دوره‌های سیاسی، نظامی و تروریستی در آموزشگاه زرگویز که شامل آموزش‌های سلاح، تیراندازی و دیگر آموزش‌های این چنینی  بوده، اعتراف کرد و هدف خود از ورود به کشور به صورت مسلحانه را انجام عملیات با مأموریت‌های تعیین شده گروهک کومله بیان کرده بود.

سرانجام حکم نهایی رامین حسین پناهی مبنی بر اعدام وی در حدود ۳ ماه پیش صادر شد و شبکه‌ها و رسانه‌های معاند و ضدنظام از همان موقع بر طبل حمایت از این تروریست وطن‌فروش نواخته و از او به عنوان «فعال سیاسی» یاد کردند.

جریان‌سازی عوام‌فریبانه و هیاهویی که حامیان دروغین حقوق بشر و دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی در حمایت از رامین حسین پناهی مبنی بر لغو حکم اعدام وی به راه انداختند و سعی در بی‌گناه جلوه داشتن او داشتند، موجب اعلام حمایت برخی از سلبریتی‌ها و بیان حرف‌هایی از سر احساس در این خصوص شد و البته این موضوع با واکنش تند کاربران فضای مجازی مواجه شد.

به عقیده کاربران فضای مجازی، سلبریتی‌ها و سایر افرادی که به دلایل مختلفی چون داشتن مشاغلی خاص در میان مردم مشهور هستند، نباید به خود اجازه دخالت در مسائل مهمی چون مسائل امنیتی کشور را دهند و باید از اظهارنظرهای نسنجنیده پرهیز کنند.

گزارش از: فرزانه فراهانی

انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true