×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۴ مهر - ۱۳۹۹  
true
false

بدسلیقگی برخی از خبرگزاری های ارزشی که منجر به تضعیف نیروهای مسلح می شود

اخیرا تعدادی از خبرگزاری های ارزشی از جمله تسنیم، مشرق، تی نیوز، و… اقدام به طرح موضوعاتی نموده و خاطراتی را در تیتر اول خود و یا در متن گزارش خبری آورده اند که منجر به تضعیف نیروهای مسلح می شود؛ از جمله:

در حماسه‌سازان «تنگه ابوقریب» مطرح شد؛

افسر ارتشی که در حال فرار بود، الگوی امروز ماست یک افسر جوان ارتشی را در حال فرار دیدیم که جلویش را گرفتیم این افسر جوان گفت که یگان و فرمانده‌ام از میدان رفتند و من هم باید بروم اما ما ماجرا را برایش توضیح دادیم و از او خواستیم که همراه ما بیاید.

همچنین خبرگزاری تسنیم در گزارش مشابهی تحت عنوان زیر می نوسید:مراسم گرامیداشت «حماسه‌سازان تنگه ابوقریب» گردان عمار لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص) به‌‌همت حوزه فرهنگ حماسه و مقاومت خبرگزاری تسنیم برگزار شد.و در ذیل آن همان ماجرا را نقل می کند که این بدسلیقگی به تضعیف نیروهای مسلح منجر خواهد شد.

ملاحظه: در شرایطی که فرمانده کل ارتش با اظهارات و اقدامات تحسین برانگیز خود، جلوه یک پارچه و متحدی را از نیروهای مسلح ارائه می دهد و راه هرگونه اختلاف و تضعیفی را بر دشمنان می بندد، انتشار اخبار و گزارشات تضعیف کننده فوق، موجب بهره برداری دشمنان و احیانا مقابله به مثلِ آن بخش از نیروهای مسلح که در حق آنان بی انصافی شده، نیز خواهد شد. تضعیف نیروهای مسلح با هر بهانه و هدفی مغایر با منویات فرماندهی معظم کل قوا است و کسانی که اقدام به طرح موضوعات این چنینی می کنند، خلاف منویات رهبری عمل می کنند.

کینه ای که دشمنان نظام به خصوص منافقین از رشادت های ارتش به دل دارند، آیا اینگونه اظهارات موجب خشنودی ضد انقلاب و دشمنان نظام را فراهم نخواهد نمود؟ آیا اینگونه اظهارات در راستای تضعیف و ایجاد بدبینی نسبت به یکی از ارکان نظام در اذهان عمومی را فراهم می نماید؟ موضع گیری فرماندهان سپاه در این زمینه چیست؟ آیا برای رد این اظهارات موضع گیری نموده اند؟

کسی که رشادت ها و ایثارگری های ارتشیان و خانواده آنان را نادیده بگیرد و صرفاً برای خاطره گوی، چنین سخنانی را به زبان بیاورد یقیناً دلسوز نظام نیست، چون برای تضعیف و تفرقه بین نیروهای مسلح قدم برداشته است.

دشمنان نظام از هواداران خود چه چیزی می خواهند؟ اولین خواسته آنان حرکت در جهت تضعیف وحدت ارکان نظام و ایجاد بدبینی در اذهان مردم نسبت به مسئولین است. آیا این خاطره گویی در همان راستا نیست؟

بزرگ جلوه دادن خود با تهمت و تضعیف دیگران نه تنها ارزش دنیوی ندارد بلکه ارزش معنوی عمل های خود را نیز بر باد داده است.

بدسلیقگی برخی از خبرگزاری های ارزشی که منجر به تضعیف نیروهای مسلح می شود

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true