×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
false

مردم برای حفظ انقلاب هزینه‌های کلان جانی و مالی داده اند به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) در گفتگو با “ویژه‌نامه بر مدار آفتاب” ارتش با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت:

به عقیده بسیاری از اندیشمندان آزادیخواه، نهضت بزرگ انقلاب اسلامی ایران، از رخداد‌های مهم و اثرگذار و الگویی بی‌بدیل در دنیا و جهان اسلام در عصر کنونی بود که جهش فکری و عقیدتی در میان ملت‌ها به شکل نهضت‌های بیداری اسلامی پدید آورد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران با هدایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) و در ادامه توسط نایب بر حقش امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) همواره بر اصول الهی استوار بوده و با ایجاد تغییرات بنیادین، همه محرومان جهان را به استقلال فکری و سیاسی و رهایی از یوغ مستکبران و حرکت به سمت سعادت واقعی بشری رهنمون و دعوت کرده است.

امیر صباحی‌فرد خاطرنشان کرد: از همان روز‌های آغازین پیروزی انقلاب اسلامی، قدرت‌های استکباری و زیاده‌خواه، چارچوب‌های فکری آزادیخواهانه انقلاب اسلامی را در تضاد با منافع خود در منطقه و جهان دیده و خود را گرفتار در گستره ریشه‌های درخت تنومند انقلاب اسلامی حس کردند و به دنبال اعمال فشار‌ها و توطئه‌های همه‌جانبه جهت به شکست کشاندن انقلاب بودند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) «تحمیل هشت سال جنگ»، «ایجاد و حمایت از گروهک‌های تروریستی»، «ترور شخصیت‌های انقلابی و علمی اثرگذار در انقلاب»، «تحریم‌های ظالمانه اقتصادی»، «تهاجم گسترده فرهنگی» و «به راه انداختن جنگ نرم با بهره‌گیری از ابزار‌های قدرتمند رسانه‌ای» را گوشه‌ای کوچک از خباثت‌ها و جنایات دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی برشمرد.

وی تاکید کرد: بدخواهان نظام مقدس ایران اسلامی در سال‌های اخیر نیز، با دو لبه قیچی توطئه، درصدد هستند تا با جنگ اقتصادی و ایجاد انفعال و نارضایتی فراگیر در کشور، به بازیابی و احیای هیمنه، قدرت و نفوذ از دست رفته و جبران شکست‌های پی در پی خود در منطقه و جهان در برابر ملت مقتدر ایران بپردازند.

امیر صباحی‌فرد یادآور شد: مردم غیور و فداکار ایران اسلامی در طول چهل سال گذشته، با وجود همه مشکلات و مصائب، برای حفظ آرمان‌ها و دستاورد‌های بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی، هزینه‌های کلان جانی و مالی داده‌اند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) گفت: این ملت همواره استوار، ثابت قدم و تمام قد در برابر هر دشمنی که نیت و یا قصد تعدی داشته باشد، ایستادگی کرده و به حرکت خود در مسیر پیشرفت، استقلال‌خواهی و خودکفایی همه جانبه ادامه خواهد داد و با تبدیل تهدید‌ها به فرصت و استفاده از ظرفیت‌ها و منافع سرشار ایران اسلامی، حد و مرزی برای تعالی، ارتقا و پویایی نمی‌شناسد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران و فرزندان این مرز و بوم در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء با پشتیبانی و حمایت ملت بزرگوار و هدایت‌های داهیانه فرمانده حکیم و معظم کل قوا، همواره به پیشرفت و خودکفایی در عرصه‌های دفاعی و حفظ اقتدار ملی و تأمین امنیت و آرامش پایدار در شأن ملت بزرگوار ایران، متعهد هستند و به لطف خداوند متعال، مثل همیشه، دشمنان را غافلگیر و پشیمان خواهیم کرد.

انتهای پیام/

 
 

ایجاد و حمایت از گروهک‌های تروریستی گوشه‌ای کوچک از خباثت‌ها و جنایات دشمنان است

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true