×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۲ اسفند - ۱۳۹۹  
true
false

  در مراسم رژه خدمت روز ارتش که صبح امروز جمعه (۲۹ فروردین) در مرکز آموزش و پشتیبانی شهید امان‌اللهی نیروی زمینی ارتش برگزار شد، بخشی از آخرین تجهیزات و سامانه‌های رفع‌آلودگی، بیمارستان‌های سیار، خودرو‌های طراحی و بهینه شده و همچنین کمک‌های مومنانه کارکنان ارتش برای امدادرسانی به ملت شریف ایران در مبارزه با ویروس کرونا، از مقابل جایگاه عبور کردند.

نیروی زمینی ارتش در این رژه با تجهیزاتی همچون انواع آمبولانس، ون، ۲۰ دستگاه خودرو رفع آلودگی ارس، ۵ دستگاه خودرو رفع آلودگی درخش، خودرو مه پاش و انواع تجهیزات و یگان‌های رفع آلودگی از مقابل جایگاه رژه عبور کردند.

نیروی پدافند هوایی ارتش نیز با تجهیزاتی همچون آزمایشگاه و رادیولوژی سیار، درمانگاه متحرک، انواع آمبولانس و خودرو‌های آتش نشانی، خودرو رفع آلودگی و ش. م. ر، درخش ۷، خودرو ش. م. ر Dsm در این مراسم حضور پیدا کرد.

نیروی هوایی ارتش با تجهیزاتی همچون داروخانه سیار، سامانه قائم ۹۹، آتگو آب و کف پاش، سامانه جبار ۹، درفش ۷، دندانپزشکی سیار و انواع تجهیزات و یگان‌های رفع آلودگی در این مراسم حاضر شد.

نیروی دریایی ارتش هم با انواع آمبولانس و خودرو‌های آتش نشانی و کامیون‌های رفع آلودگی، خودرو‌های واکنش سریع، سامانه‌های پزشکی سیار از مقابل جایگاه ویژه مراسم رژه خدمت عبور کرد.

همچنین نیرو‌های چهارگانه ارتش، با آماده سازی ده‌ها هزار بسته‌های معیشتی و بهداشتی در راستای همدلی و کمک‌های مومنانه این بسته‌ها را در میان مردم در نقاط مختلف کشور توزیع می‌کنند.

انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true