×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۴ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
false

قبول داریم که در مورد ارز انتقاد به ما وارد است/سخنگوی دولت گفت: وضعیت کنونی بازار پولمان در زمینه ارز به هیچ وجه قابل قبول نیست و این انتقاد به ما وارد است.

 

ب  محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت درباره وضعیت بازار ارز، اظهار کرد: وضعیت کنونی بازار پولمان در زمینه ارز به هیچ وجه قابل قبول نیست و این انتقاد به ما وارد است لذا باید همکارانم در این مورد تلاش بیشتری کنند.

وی ادامه داد: در این زمینه نیاز به سیاستی وسیع‌تر از بانک مرکزی داشتیم و این سیاست‌ها اتخاذ شده است. با ماموریتی که رئیس‌جمهور و معاون اول دادند جلسات ستاد ویژه این موضوع تشکیل شد اما جزئیات آن رسانه‌ای نشد.

نوبخت گفت: سیاست‌هایی که آثار و ابعاد آن را بررسی کرده ایم، امروز در حضور رئیس‌جمهور نهایی می‌شوند و در روزهای آینده آنها را اجرایی می‌کنیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: این وضعیت خوب نیست و برخلاف میل‌مان است البته تا الان هم در این زمینه موفق نشدیم اما در این راستا با همه قدرت از ظرفیت های بزرگ نظام استفاده و بازار را متعادل می کنیم.

وی گفت: به هیچ وجه وضعیت فعلی بازار ارز قابل تایید نیست و بسیار خطاست، حتی اگر از مشاوران دولت هم کسی نظر متفاوت از این را بگوید که دولت موافق با افزایش قیمت بی رویه ارز است، نظر شخصی خودشان است.

سخنگوی دولت بیان کرد: دولت با این وضعیت کاملا مخالف است و این را مناسب نمی‌داند. انتظار و مطالبه مردم هم این است که دولت اقدامات جدی و عملی انجام دهد.

وی اضافه کرد: از همکارانمان در بانک مرکزی که افراد فعالی هستند، انتظار داریم با سیاست‌های جدید بتوانند بر کنترل بازار، تسلط یابند و وضع موجود به هیچ وجه مورد ضایت دولت نیست.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true