×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۴ مهر - ۱۳۹۹  
true
false

رضا سراج نمایه

روزنامه شرق در یادداشت اخیر خود، با انگاره «ترامپ، مرد دیوانه» سایه موهوم و دروغین جنگ را به مخاطب القاء می‌کند.

  «رضا سراج» در کانال تلگرامی خود نوشت:

سرخط رسانه‌ای شبکه همکار غرب در ایران است که خطوط لازم برای نُرمال‌سازی انقلاب با نُرم‌های آمریکا و اروپا از طریق این روزنامه، تئوریزه می‌گردد.

روزنامه شرق در یادداشت اخیر خود، با انگاره «ترامپ، مرد دیوانه» سایه موهوم و دروغین جنگ را به مخاطب القاء می‌کند و می‌نویسد : «همه چیز برای روشن کردن آتش جنگ با ایران فراهم شده است» در ادامه این یادداشت، برای مصون ماندن ایران از افتادن در پرتگاه جنگ، لزوم ایجاد شکاف میان اروپا و آمریکا تئوریزه می‌گردد. در این یادداشت توصیه شده که ایران برای اعتماد سازی اروپایی‌ها، محدویت‌های موشکی را بپذیرد. مسیر تئوریزه شده از سوی روزنامه شرق، همان مسیر اصلاح طلبان در دهه هشتاد است که با انگاره «بوش، مرد دیوانه» و احتمال وقوع اقدام نظامی آمریکا عیه ایران، به مذاکره با اروپایی‌ها منتهی شد. ای کاش روزنامه شرق به جای این پیشنهاد وقیحانه، خاطرات روحانی از مذاکرات با اروپا در کتاب «امنیت ملی و دیپلماسی هسته‌ای» را بازخوانی می‌کرد.

روحانی در کتاب مذکور به شکست مذاکرات با سه کشور اروپایی اشاره کرده و تاکید می‌کند بعد از نزدیک به دو سال مذاکرات ایران و سه کشور اروپایی، آنها قصد به نتیجه رسیدن و حل کردن پرونده هسته‌ای ایران را نداشتند و بسته پیشنهادی تحقیر آمیزی به ایران ارائه کردند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true