×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۳ اردیبهشت - ۱۴۰۰  
true
false

خبرگزاری فارس: تقسیم ایران به سبک تجزیه‌طلب، سلطنت‌طلب، منافق و دیگران

اعتراضات چند روزه اخیر بازاریان، اپوزیسیون و ضدانقلاب را متوهم کرده که می‌توانند به عنوان ناجی مردم ایران ظاهر شوند و به ایران برگردند.

  با شروع اعتراضات کسبه بازار و سپس تجمعاتی که در برخی از شهرهای کشور و بخصوص شهرهای جنوبی شکل گرفت؛ بسیاری از گروه‌های ضدانقلاب در خیال خودشان فکر بازگشت به ایران را می‌پرورانند. از منافقین، تجزیه‌طلب‌هاو سلطنت‌طلب‌ها گرفته تا ضدانقلاب‌های تازه به دوران رسیده ای مانند محمدحسینی، امید دانا، فخرآور و…

**منافقین

۴۰ سال است که  گوشه ای نشسته اند و در خیالات و در توهماتشان برای برگشتن به ایران برنامه‌ریزی می‌کنند، جنایاتشان علیه مردم قبل از انقلاب را فراموش کرده‌اند، انگار نه انگار که فجیع‌ترین جنایت‌ها را خودشان علیه مردم کشورشان انجام دادند، آن زمان که داعشی وجود نداشت.

از همان روزهای شکل گیری نهال انقلاب تمام تلاششان را به کار گرفتند تا جمهوری اسلامی شکل نگیرد؛ ترور، ابتدایی‌ترین و دم‌دستی ترین راهی بود که به ذهنشان خطور می‌کرد. برایشان مرد و زن، پیر و  جوان، کودک و بزرگسال، مذهبی و غیرمذهبی، رئیس جمهور و کارگر، فرقی نداشت. همه را می‌کشتند.

پس از ارتحال امام خمینی(ره) فکر می‌کردند به خواسته خودشان نزدیک شدند اما انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر انقلاب تمام نقشه هایشان را باطل کرد ولی آن‌ها دست از کینه‌هایشان برنداشتند.


بیشتر بخوانید:

۱- تبدیل شدن منافقین به ماشین کشتار مردم و دربدری در سایه غرب؛ از یک سازمان تروریستی تا یک کالت انحرافی+ تصاویر

۲- ماجرای زنده سوزاندن کودک ۳ ساله توسط منافقین + فیلم


در ظاهر نشان می دادند با بقیه اپوزیسیون تفاوت دارند؛ حجاب داشتند، قرآن هم روی سر می‌گذاشتند اما در عمل از معاویه چیزی کم نداشتند و قرآن بر سنیزه می‌کردند، انفجار حرم امام رضا(ع) در سال ۱۳۷۳ و کشتن ده ها نفر از مردان، زنان و کودکان از لکه های رنگ این فرقه خطرناک بود.

 فتنه‌های خود را در دهه  هفتاد هم ادامه دادند. به طوری که درغائله هجدهم تیر۷۸ گمان کردند که می‌توانند ۲۰ سال نشده، نسخه انقلاب اسلامی را بپیچند که تیرشان به سنگ خورد.

۱۰ سال فعالیت های مخربشان را با حمایت‌های آشکار آمریکا، اسرائیل و سعودی ادامه دادند و با کمک واسته و ناخواسته عناصر داخلی  فتنه ۸۸ را با اسم رمز «تقلب» کلید زدند.

تا حدودی ناآرامی‌هایی را هم در تهران به وجود آوردند تا اینکه در امواج خروشان ۹ دی آرزوهایشان را نقش برآب دیدند.

اما حالا این روزها و با اعلام دستور خروج آمریکا از برجامی که دولت دوازدهم آب خوردن مردم را هم به آن گره زده بود و فشار اقتصادی که مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، دوباره سر وکله شان برای براندازی جمهوری اسلامی پیدا شده است.

* دعوت منافقین به ایجاد اغتشاش

اعتراضات اخیر کسبه بازار در تهران و چندین شهر کشورمان ضدانقلاب را بیش از پیش متوهم کرده است که می‌توانند به فکر تغییر نظام در ایران باشند؛ از پیام های منتسب به مسعود رجوی گرفته تا مریم رجوی که در روزهای اعتراض مسالمت‌آمیز بازاریان، اینگونه مردم را به اغتشاش دعوت می‌کردند مشخص است:

منافقینی که کمترین مشروعیتی بین ضدانقلاب هم ندارند، برای رسیدن به آرزوی محالشان «قانون اساسی» تدوین کردند و آن را تبلیغ می‌کنند.

* وزن منافقین

مقبولیت منافقین پس از این همه سال تبلیغ و حمایت آمریکا، فرانسه و سعودی ها آن قدر کم طرفدارند که حتی خودشان سالن تجمعاتی که درنظر می‌گیرند را هم نمی توانند خودشان پر کنند. مهمی که در گزارش گاردین به آن اعتراف شده است:

«… نیمی از حضار در نشست سالانه، ایرانی بودند و بقیه لهستانی، چک، اسلواکی و پناهنده های سوری در آلمان بودند که به یک دعوت فیس بوکی برای سفر به پاریس با ۲۵ یورو پاسخ داده بودند و با اتوبوس آورده شدند.»

تصویر زیر نیز این به نوعی بر این موضوع صحت می‌گذارد.

نکته مهم دیگر گزارش گاردین، اعتراف رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ، و از سخنرانان مراسم مجاهدین خلق درباره منشا اعتراضات ایران بود.

وی در این باره گفته: «اعتراضاتی که در ایران می بینید خودجوش نیست، نتیجه کار بسیاری از آدمهای ما در آلبانی(یکی از مقرهای مجاهدین) حضار در این مراسم و آدمهای ما در سراسر‌ جهان است. »

* حمله رضا ربع پهلوی به مریم رجوی

اما کارنامه این گروهک جنایتکار آنقدر سیاه است که سلطنت‌طلبان هم به عنوان اپوزیسیون جمهوری اسلامی، به آن ها حمله می‌کنند.

رضا ربع پهلوی فرزند شاه مخلوع ایران چند رو زپیش در توئیتی خطاب به منافقین نوشت: «… مجاهدین در نزد بیشتر ایرانیان منفور هستند. زیرا در جنگ ایران و عراق با پشتیبانی صدام به ایران حمله کردند. من اصلا نمی‌توانم تصور کنم که ایرانیان این رفتار مجاهدین را در آن برهه ببخشند. اگر قرار باشند مردم بین این رژیم و مجاهدین یکی را انتخاب کنند، به احتمال زیاد ملایان را ترجیح خواهند داد.»

البته حمله رضا پهلوی بی نتیجه نماند و مریم رجوی هم با توهین به او، پته این سلطنت طلب را روی آب ریخت.

* کارنامه خونین منافقین

منافقین از سال ۱۳۶۰ که اعلام جنگ مسلحانه کردند، ۱۷ هزار نفر را که اکثر آن ها مردم عادی بودند را ترور کردند. یادآوری جنایت‌های منافقین پس از درگیری های ضدانقلاب با یکدیگر و توهم آنان برای بازگشت به ایران خالی از لطف نیست:

– اعلام جنگ مسلحانه و سلاخی صدها تن از مردم با تفنگ و پیچ گوشتی و تیغ موکت بری در خیابان ها در ۳۰ خرداد ۶۰

– انفجار ساختمان ریاست جمهوری و به شهادت رسیدن محمدعلی رجایی(رئیس جمهور)، محمدجواد باهنر (نخست وزیر) و چند تن از مقامات کشوری در ۸ شهریور سال ۱۳۶۰

– انفجار ساختمان حزب جمهوری اسلامی و و شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش در ۷ تیر ۱۳۶۰

– به شهادت رساندن آیت الله محمد صدوقی از شهدای محراب در ۱۱ تیر ۱۳۶۰

– به شهادت رساندن آیت الله مدَنی تبریزی از شهدای محراب در ۲۰ شهریور ۱۳۶۰ و ۱۷ تن از مردم

– ترور حجت الاسلام عبدالکریم هاشمی نژاد در ۷ مهرماه ۱۳۶۰

– به شهادت رساندن آیت الله عطاء الله اشرفی اصفهانی از شهدای محراب در ۲۳ مهر ۱۳۶۱

– به شهادت رساندن آیت الله عبدالحسین دستغیب  از شهدای محراب در ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۶۰ و ۱۲ تن از مردم

– ترور سرنشینان یک اتوبوس واحد در شیراز و جان باختن لیلای دو ساله

 – تخلیه تلفنی هموطنان در جنگ تحمیلی برای حزب بعث

– انجام علمیات های مرصاد، چلچراغ و آفتاب در جنگ تحمیلی با حمایت حزب بعث

-گروگان گیری  سرنشینان دو هواپیمای مسافربری ایران

– همکاری  با حکام سعودی در کشتار مظلومانه حجاج بیت الله الحرام در مکه در سال ۱۳۶۶

– قتل عام ۶۰ زن و کودک کرد

– نسل کشی در عراق طی عملیات مروارید

– جدا کردن اجباری ۹۰۰ کودک به زور از والدینشان در سال ۶۹

انفجار حرم امام رضا(ع) در سال ۱۳۷۳ و کشته شدن ده ها نفر از زائران

– انفجار کامیون حامل ۴۰۰ کیلوگرم TNT در میدان امام(ره) و کشته شدن ۴۰۰ نفر از عابران در ۹ مهر ۱۳۶۱

– ترور سید اسدالله لاجوردی در اول شهریور ۱۳۷۷

 – به شهادت رساندن امیر سپبهد صیاد شیرازی در ۲۱ فروردین ۱۳۷۸

– همکاری با موساد در به شهادت رساندن  شهید دکتر مسعود  علیمحمدی از دانشمندان هسته ای در ۲۲دی۱۳۸۸

– همکاری با موساد در به شهادت رساندن شهید  دکتر مجید شهریاری از دانشمندان هسته ای کشورمان در ۸ آذر ۱۳۸۹

-همکاری با موساد در به شهادت رساندن شهید داریوش رضایی‌نژاد از دانشمندان هسته ای کشورمان در یکم مرداد ۱۳۹۰

– همکاری با موساد در به شهادت رساندن شهید مصطفی احمدی روشن از دانشمندان هسته ای کشورمان در ۲۱ دیماه ۱۳۹۰

* منافقین؛ بی‌طرفدار حتی در فضای مجازی

کاربران شبکه های اجتماعی  هم همزمان با ایام سالروز شورش مسلحانه سازمان مجاهدین خلق (گروهک منافقین) علیه ملت ایران در ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ و انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در ۷ تیر دست به کار شدند و با راه اندازی هشتگ #هزارجلادهزاراشرف ضمن اعلام انزجار از این گروهک تروریستی، جنایات آن ها را بازخوانی کردند:

**متوهم مانند رضا ربع پهلوی

رضا ربع پهلوی فرزند شاه مخلوع ایران که جنایت‌ها و خیانت‌های پدر و پدربرزگش در حق مردم ایران هرگز از ذهنشان پاک نمی شود، این روزها با اندک شعارهایی که برخی گاهی اوقات در تجمعات سر می‌دهند متوهم شده است. این توهمات به حدی است که حتی به خود جرئت می دهد که به نیروهای امنیتی ایران هشدار و اخطار دهد، گویی فراموش کرده که ۴۰ سال است مردم به خاندانشان «نه» گفتند.

این باقیمانده خانواده سلطنتی پهلوی، به گونه ای در حمایت از اقار ضعیف و ستمدیده شعار می دهد که گویی پدر و پدربزرگش حامیان مستضعفین بوده اند!

 برخی از کاربران در همین رابطه و برای یادآوری زندگی اشرافی و تجملاتی خاندان پهلوی که مردم در آن نقشی نداشتند، مناسبت‌های تقویم دوران شاهنشاهی را بازنشر دادند:

علی علیزاده، کارشناس سابق بی‌بی‌سی که خودش در لندن ساکن است هم در پاسخ به کسانی که این خاندان را نماد ایرانی بودن معرفی می‌کنند، این توئیت را منتشر کرد:

** فخرآور؛ شهر که شلوغ شود…

در این میان ضدانقلاب‌های بی‌هویتی مانند امیرعباس فخرآور هم دست به کار شدند و پیش نویس قانون اساسی طراحی کرده و سودای بازگشت به ایران در سر می پروراند. این سلطنت‌طلب هم در این راه از حمایت‌های رسانه های آمریکایی مانند صدای آمریکا برخوردار است.

* تجزیه‌طلب‌های کمین کرده

تجزیه‌طلب‌ها هم که بخصوص در شهرهای مرزی درصدد موقعیتی برای رسیدن به اهداف خود هستند، از هر اعتراضات مسالمت‌آمیز مردم سوء استفاده می‌کنند و قصد جدا کردن یک تکه از پیکره ایران را  دارند.


استفاده از عنوان جعلی “محمره” به جای خرمشهر عنوانی که برای پان عربهای تجزیه طلب حامی عربستان است!

*  نادانی که خودش را «دانا» می‌داند

یکی دیگر از متوهمانی که به تازگی برای براندازی حکومت در ایران نقشه چیده است، جوانی به نام امید دانا است.

لیدر سلطنت‌طلبان اروپا با بسیاری از اپوزیسیون دیگر سر دعوا دارد، از رضا پهلوی گرفته تا منافقین و تجزیه طلب‌ها. دانا به رضا پهلوی به شدت حمله می‌کند و او را بی‌عقل خائنی می‌داند که از آمریکایی ها و سعودی ها پول‌میگرد. او می‌گوید رضا دیبا درحالی ادعای ایرانی بودن و ملی‌گرایی دارد که خودش بیشتر واژه‌های غربی استفاده می‌کند و حتی فرزندش به زور چند کلمه فارسی صحبت می‌کند.

* شومنی که اپوزیسیون شد

محمد حسینی، مجری فراری از آوازخوانی و رقاصی حالا درقامت اپوزیسیون ظاهر شده و گروهک «ری استارت» را تاسیس کرده. او که چند ماهی است با تحریک تعداد انگشت شماری از افراد، چندتا از مساجد را به آتش کشید هم به فکر تغییر حکومت در ایران افتاده است.

اما یکی از فعالان فضای مجازی درباره این توئیت حسینی که مدعی شده« جمهوری اسلامی در حال تدارک یک کودتای ساختگی است» واکنش جالبی نشان داد و نوشت: این دلقکه چی میزنه که اینجوری متوهم میشه!

* نتانیاهو؛ ضدانقلاب همیشگی

رژیم صهیونیستی که پای ثابت جنایت های ضدانقلاب علیه مردم ایران است هم این روزها همه تلاش خود را چند برابر به کارگرفته تا ناامنی جدیدی ایجاد کند به امید آن که قبل از زوال خود، حکومت ایران را تغییر دهد.

  نتانیاهو چند روز پیش هم در یک نمایش مضحک ویدئویی از مردم ایران خواست مانند فوتبالیست هایشان در جام جهانی شجاعت به خرج دهند و به کف خیابان ها بیایند! او آرزو کرد که روزی اسرائیلی‌ها در تهران با ایران فوتبال بازی کنند.

این آرزوی دست نیافتنی نتانیاهو با واکنش هاش شدید کاربران روبرو شد اما علاوه بر پاسخ های کوبنده مردم ایران ، توئیت ‏دونده ‎فلسطینی در پاسخ نخست وزیر رژیم صهیونیستی بازتاب فراوانی داشت: جواب ایرانی‌ها را نشنیدی؟ تو جام جهانی ۲۰۴۲ را نخواهی دید. که این پاسخ باعث شد تا نتانیاهو این کاربر را بلاک کند.

انتهای پیام/

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true